در حال بارگذاری ...

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

با حضور استمپ در کنارتان، دفعات حضور مشتریان محل کسب خود را چندین برابر کرده و مشتری های عادی را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

دستیابی به مشتریان جدید را تجربه کنید

ما با قرار دادن سیستم کامل استمپ در محل کسب و کار شما که شامل مهر جادویی استمپ و سیستم یاقوت می شود، به مدت یک ماه و به صورت کاملا رایگان و تضمینی، شما را با این تجربه استثنایی آشنا می نماییم.


همه چیز با یک ماه خدمات رایگان و تضمینی شروع می شود.

بازار یابی مجاورتی از طریق تکنولوژی استمپ را برای اولین بار در ایران تجربه کنید.


توسط یاقوت، شما مشتریان رهگذری که تا به حال حتی شاید از وجود فروشگاه شما با خبر نبودند را به محل کسب خود دعوت کرده و حتی در زمانی که آنان داخل محل کسب و کار شما هستند، آنان را از اطلاعات پیشنهادهای ویژه یا هر اطلاع دیگری نسبت به اجناس خود مطلع کنید.
هر فروشگاه عضو استمپ می تواند یک یا چند یاقوت داشته باشد که با قراردادن آنها در نقاط مختلف فروشگاه و ست کردن فاصله ای خاص ( بین شعاع 1 تا 100 متر) برای هر کدام پیغام Push Notification مجزایی را تعریف کرده که سیستم در صورت وارد شدن مشتری در آن شعاع به صورت خودکار خبررسانی تبلیغاتی شما را در همان هنگام انجام می دهد.

چه مشتریان در حال گذر از خارج فروشگاه شما باشند!
Stampp
چه مشتریان در حال گذر از خارج فروشگاه شما باشند!
چه مشتریان داخل فروشگاه شما باشند!
Stampp
مزایا

دست یابی به مشتریان جدید

با استفاده از خدمات مبتکرانه استمپ، کالا و خدمات کسب و کار خود را به ویترین های جدیدی ببرید که تا کنون در برنامه بازاریابی شما نبوده اند. این امر به شما کمک خواهد نمود به مشتریان جدیدی دست پیدا کنید که شاید بدون استمپ به حضور شما پی نمی بردند.

دست یابی به مشتریان وفادار

با استفاده از خدمات مبتکرانه استمپ، مراجعین را به حضور مجدد و بیشتر دعوت کرده و مشتریان عادی را به مشتریان وفادار تبدیل می نمایید.

تبلیغات هدفمند شما توسط استمپ

دوران تبلیغات بی هدف پیامکی به پایان رسیده، شما هم اکنون می توانید در پنل مدیریت منحصر بفرد استمپ به روشی نوین که تا کنون در ایران اجرا نشده مشتریان خاصی را هدف قرار داده و برای آنها پیام تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

قابلیت تحلیل کسب و کار

آمار و اطلاعاتی که در بخش تحلیل پنل مدیریت استمپ در اختیار شما قرار خواهد گرفت به شما در ایجاد طرح های تشویقی و تبلیغاتی مؤثر کمک کرده که منجر به افزایش فروش و تعداد مشتریان شما خواهد شد.

همیشه و همه جا در کنار شما هستیم

برنامه وفاداری استمپ خود را به تنهایی مدیریت نکنید. متخصصین ما در صورت تمایل شما به صورت اختصاصی و حضوری در محل کسب و کارتان حضور خواهند یافت و شما را در زمینه نصب برنامه، استفاده از پنل مدیریت، تعریف امتیازها و هدایا و آماده سازی بسته های تبلیغاتی یاری خواهند نمود.

با ما تماس بگیرید

لطفا فرم تماس را پر کنید و اجازه دهید که کارشناس استمپ با حضور خود، شما را از روش کار استمپ و همه ابزارهای مورد نیازتان مطلع کند.