در حال بارگذاری ...

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

پرسش و پاسخ

استمپ چیست؟

استمپ رابطی است بین مشتریان و فروشگاهها ی مورد علاقه شان كه همچنین این امكان را به مشتریان می‌دهد كه با خرید از فروشگاه مذكور امتیاز دریافت كرده و در قبال آن نیزتخفیف، هدیه و جوایز استثنایی دریافت كنند.

استمپ شاپ چیست؟

استمپ شاپ ها شامل مراكز خدماتی ، فروشگاهها و رستوران هایی میباشند كه در آنها می‌توان از سیستم استمپ استفاده و امتیاز دریافت كرد و در قبال آن نیز تخفیف، جوایز و هدایای استثنایی دریافت كنید.

استمپ پوینت چیست؟

استمپ پوینت امتیازی است كه پس از حضور شما در استمپ شاپ مورد نظر و خرید شما از آن استمپ شاپ شما دریافت خواهید كرد و همچنین با استفاده از آن امتیازها شما می‌توانید تخفیف ، جوایز و هدایای استثنایی دریافت كنید.

سیستم استمپ چگونه عمل می کند؟

پس از حضور شما در فروشگاه مورد علاقه تان و در صورت خرید شما از آن فروشگاه، نماینده فروش آن فروشگاه با مهر جادوی استمپ که تیم ما آن را توسط آخرین تکنولوژی روز دنیا اختراع کرده است، به شما امتیاز خواهد داد.

از كجا شروع كنم؟

ابتدا با رجوع به سایت استمپ "www.stampp.ir" برنامه استمپ را بر روی تلفن همراه خود نصب كرده و در قسمت استمپ یاب، یكی از استمپ شاپ های نزدیك خود را انتخاب کنید. سپس با حضور فیزیكی و خرید در آنجا، نماینده فروش آن فروشگاه توسط مهر جادوی استمپ به شما امتیاز خواهد داد.شما در قبال آن امتیاز نیز تخفیف، جوایز و هدایای استثنایی دریافت خواهید کرد . ( بله به همین سادگی)

چگونه جایزه و هدیه دریافت می‌كنم؟

پس از حضور فیزیكی در استمپ شاپ ، نماینده فروش آن فروشگاه توسط مهر جادوی استمپ در قبال امتیازات شما قفل تخفیف، جوایز و هدایای استثنایی شما را باز خواهد کرد و آن را در همان هنگام به شما تقدیم خواهد نمود. ( جالبه ، نه؟!)

بعد از گرفتن تخفیف ، هدیه و جوایز ، چه اتفاقی برای امتیازهای بدست آمده می‌افتد؟

امتیازی را كه با استفاده از آن توانستید جایزه خود را دریافت كنید از جمع امتیازهای شما كسر خواهد شد . ولی نگران نباشید از آنجا كه با حضور مجدد شما در آن استمپ شاپ ، شما امتیاز دریافت خواهید كرد و تخفیف ها، جوایز و هدایای جدیدی در انتظار شما خواهد بود.

آیا برای استفاده از سیستم استمپ به اینترنت نیاز است؟

بله، ولی‌ نگران نباشید از آنجا که سیستم استمپ شما را خود به خود به اینترنت سیستم وصل خواهد کرد.

آیا برای استفاده از سیستم استمپ بلوتوث موبایلم باید روشن باشد؟

بله

استمپ جت چیست؟

استمپ جت یك پیشنهاد ویژه از طرف فروشگاه و یا رستوران مورد علاقه تان است . با رزرو استمپ جت پیشنهاد شده ، فاصله خود را به تخفیف ، هدیه و جوایز پیشنهادی آن فروشگاه به امتیاز 9 و كمترین فاصله برسانید و با سرعت جت به سوی آن هدیه و جوایز پرواز كنید . ( جالب تر شد ، نه ؟!)

یاقوت چیست؟

یاقوت اولین سیستم تخفیف یابی مجاورتی در ایران می باشد . یاقوت توسط آخرین تکنولوژی اطلاع رسانی روز دنیا، اطلاعات تخفیف ها، جوایز و هدایای استثنایی فروشگاه و یا رستورانهای مورد علاقه تان را به موبایل شما ارسال می کند. چه شما داخل وچه درحال گذر ازخارج آن فروشگاه باشید.

سیستم یاقوت چگونه عمل می کند؟

هر فروشگاه عضو استمپ میتواند یک یا چند یاقوت داشته باشد که با قرار دادن آنها در نقاط مختلف فروشگاه خود به شعاع 1 متر تا 100 متر به شما از تخفیف ها ، جوایز و هدایای استثنایی خود توسط فرستادن پیغام Push Notification به صورت خودکار خبر رسانی می کند.

آیا برای استفاده از سیستم یاقوت به اینترنت نیاز است؟

بله

آیا برای استفاده از سیستم یاقوت بلوتوث موبایلم باید روشن باشد؟

بله

چگونه با ما تماس بگیرید؟

تلفن تماس: 22390836-021
ایمیل: info@stampp.ir