در حال بارگذاری ...

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

شرایط و مقررات

مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت وبرنامه موبايل استمپ (www.stampp.ir)را دارند، باید مفاد این توافق ‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در ان را کنند. عضویت در سایت وبرنامه موبايل استمپ (www.stampp.ir)به منزله مطالعه و قبول عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

١-در سایت وبرنامه موبايل استمپ (www.stampp.ir)، تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش های سایت استمپ (www.stampp.ir)، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.

٢- همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جزء اموال استمپ (www.stampp.ir)به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد.
٣-افراد برای عضویت در سایت و برنامه موبايل استمپ (www.stampp.ir)به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت را تایید می کنند. لازم به ذكر است كه استمپ (www.stampp.ir) از شماره تلفن و ایمیل وارد شده برای ارسال اطلاعات و اخبار مربوط به برنامه استمپ (www.stampp.ir) به شما استفاده خواهد كرد.
٤-کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
۵- استمپ (www.stampp.ir) و یا کسب وکارهای عضو استمپ (www.stampp.ir) ممکن است از طریق ایمیل ، SMS ،Push Notification و یا تماس تلفنی با شما ارتباط برقرار کند لذا عضویت در سایت وبرنامه موبايل استمپ (www.stampp.ir) به منزله قبول این امر میباشد.
۶- استمپ (www.stampp.ir)هيچ مسئوليتي در قبال ويرايش و عدم پايبند بودن استمپ شاپ ها به تعهد جايزه دهى خود را ندارد. استمپ (www.stampp.ir)از كاربران محترم خواستار خبر رسانى شما به ما در صورت مشاهده استفاده نابجا از اين امر را ميباشد كه اقدامات لازم به ارسال اخطار به استمپ شاپ مذكور به عمل آيد. لازم به ذکر است که در صورت مشاهده استمپ شاپ به استفاده نابجای کاربراز سیستم استمپ (www.stampp.ir) ، استمپ شاپ مذكور مجاز به عدم انتقال جایزه به آن کاربر را نیزمی باشد.